Po raz siódmy gramy dla dzieci

opublikowano: poniedziałek / 23 sty 2017

Już po raz 7. zapraszamy Was na Noworoczny Koncert Charytatywny z naszym udziałem. Koncert odbędzie się 28 stycznia 2017 w sali głównej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Start o godz. 19.00.
Na scenie wystąpią: Kuba Sienkiewicz Trio z przebojami Elektrycznych Gitar, Alicja Janosz oraz chór – Uczniowie Zespołu Szkół im. Orła Białego w Miękini wraz z gośćmi.
BANER
Podczas koncertu poprowadzimy aukcje charytatywne, a zawalczyć będzie można m. in. o koszulkę i piłkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami zawodników, obraz Mały Książe Sławomira Wrembla, weekend dla dwojga w hotelu Sofitel Le Grand Ducal w Luxemburgu, kolekcjonerską srebrną monetę Disney The Band Concert czy Hybrydową Toyotę C-HR (polska premiera 14 stycznia 2017) na weekend z pełnym bakiem paliwa. Będzie też licytacja pluszaka PAN.DA, która przemierzyła 4000 km dla naszych dzieci.

Na widzów koncertu czeka również loteria fantowa (co czwarty los wygrywa, a wszystkie pomagają!), niespodzianki i mnóstwo dobrej zabawy. Wszystko po to, by zapewnić pełną, stałą opiekę nieuleczalnie chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zwłaszcza bardzo kosztowną domową rehabilitację.

Przypominamy, że Kabaret Neo-Nówka jest ambasadorem Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, która opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich domach. Na całym Dolnym Śląsku. Zapewnia pomoc pielęgniarek, lekarzy, psychologów, sprzęt medyczny i domową rehabilitację. Prowadzi specjalistyczną przychodnię. Pomoc fundacji dla rodzin jest całkowicie bezpłatna. To możliwe głównie dzięki hojności darczyńców z Wrocławia i Dolnego Śląska.
Dołącz i udostępnij wydarzenie koncertu https://www.facebook.com/events/127397831064787/
Narodowe Forum Muzyki
Sala Główna
Pl. Wolności 1, Wrocław
Bilety w kasach Narodowego Forum Muzyki i w sprzedaży internetowej na http://www.nfm.wroclaw.pl/