NOWE DVD Neo-Nówki – JUŻ W SKLEPACH

opublikowano: poniedziałek / 18 mar 2013

Stało się. Dziś tj. 18 marca w sklepach pojawiło się nasze długo oczekiwane nowe DVD pt. „Seks, alkohol i książki” LIVE in ROMA. obrazek1

Obok prezentujemy Wam zdjęcia okładki żebyście wiedzieli czego szukać na półkach sklepowych. Szukajcie jej w dobrych sklepach muzycznych, niebawem podamy też link do sprzedaży płyty na allegro.

„Seks, alkohol i książki” LIVE in ROMA – to trzecie już DVD, w naszym dorobku. Tym razem prezentujemy dwupłytowe wydawnictwo. Pierwsza płyta to zapis programu pt. „Seks, alkohol i książki” zarejestrowanego w warszawskim teatrze Roma z udziałem zespołu muzycznego Żarówki. Drugi krążek to pierwszy w historii polskiego kabaretu film dokumentujący życie kabareciarza w trasie pt. „Wagabunda z Neo-Nówką”. W sumie ponad 180 minut materiału i dodatków.

Za pomoc w promocji dziękujemy naszemu jedynemu patronowi medialnemu, czyli wielkie ukłony dla Radia Zet, które od lat z nami współpracuje i nas wspiera. Dziękujemy po stokroć. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy nie przeszkadzali w wydaniu tej płyty. Było ciężko, długo, ale wreszcie się się udało. Miłego odbioru.

Neo-Nówka