’Dobry Wieczór z Neo-Nówką’ na święta w TVP 2

opublikowano: niedziela / 31 mar 2013

Po raz kolejny zapraszamy przed telewizory. Tym razem polecamy nasz program pt. „Dobry Wieczór z Neo-Nówką”. Emisja w niedzielę wielkanocną 31 marca TVP 2. Będą to dwa odcinki zatytułowane „Ale jaja” i „Lanie wody”- wyemitowane zostaną o godz. 18.55 i 20.05. (pod spodem kilka zdjęcia autorstwa: Czarka Rebecha – dziękujemy)

Korzystając z okazji składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia wilekanocne. Bądźcie dla siebie, dobrzy, mili, pożyczajcie sobie pieniądze i węgiel. Neo-Nówka

 

A tak o naszym świątecznym programie pisze najnowszy Tele Tydzień:

„Dobry wieczór z Neo-Nówką” to kolejny program kabaretu Neo-Nówka emitowany w trakcie świąt. Tytuł programu nawiązuje do Wrocławia, rodzinnego miasta Neo-Nówki, który wita podróżnych wysiadających z pociągu zabytkowym neonem „Dobry Wieczór we Wrocławiu.

– To tylko delikatny „smaczek” i ukłon w stronę naszego ukochanego miasta – mówi Radosław Bielecki, jeden z członków Neo-Nówki. – Całość programu będzie ogólnopolska a momentami nawet światowa.

Tym razem wrocławski kabaret w swoim satyrycznym stylu złoży wszystkim Polakom życzenia świąteczne. Do współudziału w swoim programie Neo-Nówka zaprosiła Katarzynę Piasecką, Kabaret Made in China i gościa specjalnego, Kabaret Elita. W programie nie zabraknie dobrze znanych hitów Neo-Nówki a także zupełnych premier.

– Mówiąc kolokwialnie będą jaja i lanie wody – żartuje Bielecki. –  Cieszymy się, że po raz kolejny Telewizja Polska powierza nam czas antenowy w święta. Poza tym to jest wyjątkowo radosny i rodzinny czas, który spędzimy w domach widzów Dwójki. Będzie to dla nas okazja do złożenia wszystkim Polakom życzeń. Mamy również nadzieję, że komisja do spraw walki z ateizacją nie będzie miała powodów do pisania donosów (śmiech).

Kabaretowi nieodłącznie towarzyszy zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną tworząc jedyny niepowtarzalny świąteczny klimat.

– To co nas wyróżnia spośród kabaretów to własny zespół i autorskie piosenki – podkreśla Radek Bielecki. – Muzyka grana na żywo podczas naszych występów to sprawa priorytetowa. Jakby zespół Weekend grał na żywo, a nie z dyskietki to na pewno byśmy go zaprosili do swojego programu (śmiech). Zapraszamy przed telewizory może uda się wspólnie spalić kilka kalorii, które zapewne przybędą po świątecznym obżarstwie.