Zebraliśmy ponad 220 tysięcy złotych !!!

opublikowano: czwartek / 02 lut 2017

221 529,11 zł. !!! Taką kwotę udało się nam uzbierać podczas 7. Koncertu Charytatywnego na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To absolutny rekord jeśli chodzi o coroczne koncerty z naszym udziałem. Już wiemy, że te pieniądze zapewnią kilka miesięcy rehabilitacji domowej dla podopiecznych fundacji. Ogromny szacunek dla wszystkich widzów, którzy przyszli w ubiegłą sobotę do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, a w szczególności dla tych którzy tak hojnie licytowali prezentowane przez nas przedmioty. Absolutny rekord licytacji pobiła reprodukcja obrazu Zdzisława Beksińskiego. Obraz został zlicytowany za rekordową kwotę 51 000 zł!
12
Szczere podziękowania należą się również artystom, którzy tego dnia wystąpili na scenie NFM: Chór dziecięcy z Zespołu Szkół w Miękini wspierany przez muzyków i solistów m.in. ze studium musicalowego przy Teatrze Capitol, śpiewająca Pani chirurg Monika Pfanhauser, Alicja Janosz oraz Kuba Sienkiewicz Trio z hitami Elektrycznych Gitar. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy częścią tego pięknego gestu pomocy najbardziej bezbronnym i chorym dzieciom. Uzbierana kwota przerosła wszystkich oczekiwania już czekamy na kolejną edycję koncertu. Zapraszamy już dziś do Narodowego Forum Muzyki – 28 stycznia 2018 roku.
Teraz czas na przekazanie 1% – pomagajmy to nic nie kosztuje. Wystarczy do zeznania podatkowego wpisać taki numer: KRS 0000287982

więcej informacji o koncercie i licytacjach znajdziecie tutaj: www.hospicjum.wroc.pl

lub na fb fundacji: www.facebook.com/wroclawskie.hospicjum

fotorelacja z koncertu: http://www.hospicjum.wroc.pl/galeria/7-noworoczny-koncert-charytatywny-galeria

pozdrawiamy i dziękujemy za otwarte serca i portfele
Kabaret Neo-Nówka